- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Stolová lampa MELEAGROS Dekorhome
Stolová lampa MELEAGROS Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto jedinečná stolná lampa MELEAGROS s podstavcom v tvare dvoch listov vykúzli príjemnú atmosféru v každej domácnosti. Tienidlo je z čiernej bavlnenej látky a poskytuje neoslňujúce, tlmené svetlo. Lampa je zakončená čiernym podstavcom.
Táto lampa má pätice pre žiarovky energetických tried: A++ až E. Žiarovky nie sú súčasťou balenia.
Dôležitá poznámka: Každá lampa je jedinečná. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky, hrbolčeky alebo drobné rozmerové odchýlky.
Farba:
zlatá / čierna
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 62 cm
tienidlo: 40 cm x 20 cm x 40 cm (ŠxVxH)
dĺžka kábla: 190 cm
pätica: 1 x E27 max. 25W
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Art Deco, Orientálny, Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| DĹŽKA | 190 cm |
| VÝŠKA | 62 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| TYP LAMPY | Stolové |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Konferenčný stolík THESEUS Dekorhome
Konferenčný stolík THESEUS Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
279.70 €
Mangovník
Odoslanie do 14 dní
279.70 €








