- Domov
- Osvetlenie
- Stojacie lampy
- Stojacia lampa ZUMBA
Stojacia lampa ZUMBA
Telefonická objednávka
Jednoduchá stojacia lampa vyrobená z kovu. Ozdobné línie sú ručne maľované čiernou farbou pričom tienidlo a základňa sú biele. Rameno lampy aj tienidlo si môžete nastaviť podľa potrieb.
Lampa sa bude skvele hodiť ako do obývačky, spálne, tak aj detskej izby.
Odporúčame kombinovať s ďalšími svetlami zo série ZUMBA.
Farba:
biela / čierna
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 32 cm
hĺbka: 20 cm
výška: 140 cm
priemer tienidla: 15 cm
dĺžka kábla: 190 cm
pätica: 1 x E27 max. 40W
Hmotnosť:
2,8 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Detská izba |
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 32 cm |
| HĹBKA | 20 cm |
| DĹŽKA | 190 cm |
| VÝŠKA | 140 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,8 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stojace |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Odkladací stolík EUNOMIA Dekorhome
Konferenčný stolík THESEUS Dekorhome
Konferenčný stolík THESEUS Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
279.70 €
Mangovník
Odoslanie do 14 dní
279.70 €
Stojacia lampa KAINEUS Dekorhome
Stojacia lampa KAINEUS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
426.30 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
426.30 €
Konferenčný stolík ECHO Dekorhome
Konferenčný stolík ECHO Dekorhome
Biela
Nie je skladom
318.50 €
Sivá
Nie je skladom
301.30 €
Beton
Nie je skladom
306.20 €




