- Domov
- Osvetlenie
- Stojacia lampa KABUL Dekorhome
Stojacia lampa KABUL Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantná stojacia lampa KABUL zaujme na prvý pohľad svojej veľkosti. Tienidlo je vyrobené z látky v čiernej farbe vo vnútri so zlatým kovom, nasleduje strieborné kovové telo lampy zakončené čiernym mramorovým podstavcom. Lampa je výškovo nastaviteľná.
Táto lampa má pätice pre žiarovky energetických tried: A++ až E. Dodávka je bez žiaroviek.
Farba:
čierna / zlat / strieborná / čierny mramor
Materiál:
látka / kov / mramor
Rozmery:
šírka: 195 cm
výška: 215 cm
priemer základne: 46 cm
svetelný zdroj: 1 x E27 max. 60W
Hmotnosť:
25,3 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 195 cm |
| VÝŠKA | 215 cm |
| PRIEMER | 46 cm |
| HMOTNOSŤ | 25,3 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Mramor |
| TYP LAMPY | Stojace |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Stojan na kvety s kolieskami 5patrový Dekorhome
Stojan na kvety s kolieskami 5patrový Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
58.90 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
54.10 €
Trojmiestna pohovka CASTELLO 3 VELVET
Trojmiestna pohovka CASTELLO 3 VELVET
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
774.50 €
Zelená
Nie je skladom
774.50 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
774.50 €
Cappuccino
Nie je skladom
774.50 €
Béžová
Odoslanie do 5-6 týždňov
774.50 €
Modrá
Nie je skladom
774.50 €
Hořčicová
Nie je skladom
774.50 €
Světle šedá
Nie je skladom
774.50 €
Bordó
Nie je skladom
774.50 €
Skořicová
Nie je skladom
774.50 €
Jídelní stůl THOR 80 cm Dekorhome
Jídelní stůl THOR 80 cm Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
245.20 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
232.30 €







