- Domov
- Osvetlenie
- Stojacia lampa LANSING Dekorhome
Stojacia lampa LANSING Dekorhome
Telefonická objednávka
Efektná stojaca lampa LANSING zaujme predovšetkým svojim nápaditým dizajnom v očarujúcom retro vzhľade. Lampa sa skladá zo šiestich klasických tienidiel vo farbách bielej, sivej a čiernej. Lampa má kovovú konštrukciu v čiernej farbe.
Táto lampa má pätice pre žiarovky energetických tried: A++ až E. Dodávka je bez žiaroviek.
Farba:
biela / sivá / čierna
Materiál:
ľan / kov
Rozmery:
šírka: 32 cm
hĺbka: 32 cm
výška: 180 cm
Rozmer tienidiel:
2 ks: 17,5 x 17,5 x 15 cm
2 ks: 19 x 19 x 19 cm
1 ks: 15 x 15 x 13 cm
dĺžka kábla: 190 cm
svetelný zdroj: 5 x E14 max. 60W
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa |
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 32 cm |
| HĹBKA | 32 cm |
| DĹŽKA | 195 cm |
| VÝŠKA | 180 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| MATERIÁL | Kov, Ľan |
| TYP LAMPY | Stojace |
| POČET TIENIDIEL | 5 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Stojacia lampa LANSING Dekorhome
Stojacia lampa LANSING Dekorhome
Bílá / šedá
Odoslanie do 14 dní
197.80 €
Bílá / hnědá
Odoslanie do 14 dní
197.80 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
206.40 €
Stojacia lampa LANSING Dekorhome
Stojacia lampa LANSING Dekorhome
Bílá / šedá
Odoslanie do 14 dní
150.40 €
Bílá / hnědá
Odoslanie do 14 dní
137.50 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
137.50 €
Závesná lampa LANSING Dekorhome
Závesná lampa LANSING Dekorhome
Bílá / šedá
Odoslanie do 14 dní
120.20 €
Bílá / hnědá
Odoslanie do 14 dní
120.20 €
Černá / zlatá
Nie je skladom
127.10 €
Konferenčný stolík ZETHOS Dekorhome
Konferenčný stolík ZETHOS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
374.50 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
340.10 €
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Bílošedý mramor
Odoslanie do 14 dní
413.30 €
3-miestna pohovka s taburetom látka / drevo Dekorhome
3-miestna pohovka s taburetom látka / drevo Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
584 €
Čierna
Nie je skladom
553 €
Zelená
Nie je skladom
408.20 €
Krémová
Nie je skladom
442.90 €
Modrá
Nie je skladom
605.70 €
Vínová
Nie je skladom
428.20 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
528.10 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
524 €
Žltá
Nie je skladom
500.80 €
Světle šedá
Nie je skladom
665.40 €







