- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Stojacia lampa IMPRESIA
Stojacia lampa IMPRESIA
Kód produktu: CA-51-45082
Telefonická objednávka
Séria svetiel IMPRESIA sa vyznačuje bielym tienidlom so vzorom čiernych kruhov, ktoré vytvárajú kontrast. Zapadne skvele do moderného interiéru.
V našej ponuke nájdete aj stropné svietidlo, stolnú lampu alebo nástenné svetlo. Môžete si tak zladiť domácnosť podľa vašich predstáv.
Farba:
biela / čierna / strieborná
Materiál:
kov / tkanina / PVC
Rozmery:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 155 cm
napätie: 230V / 50Hz
typ žiarovky: E27
Hmotnosť:
8 kg
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Detská izba |
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 155 cm |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PVC |
| TYP LAMPY | Stojace |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Posteľ s úložným priestorom CONTINENTAL 2
Varianty produktu
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Posteľ s úložným priestorom CONTINENTAL 2
Sivá
Skladom
u vás do 06.05.2026
995.20 €
Béžová
Skladom
u vás do 06.05.2026
995.20 €
995.20 €
1 093.20 €
Přidat do oblíbených
Otočné jedálenské kreslo HC-533
Prijímame predobjednávky
od 87 €
132 €
Přidat do oblíbených



