- Domov
- Osvetlenie
- Nastaviteľné stropné svetlo IMPRESIA
Nastaviteľné stropné svetlo IMPRESIA
Kód produktu: CA-31-45471
Telefonická objednávka
Séria svetiel IMPRESIA sa vyznačuje bielym tienidlom so vzorom čiernych kruhov, ktoré vytvárajú kontrast. Zapadne skvele do moderného interiéru.
V našej ponuke nájdete aj podlahovú alebo stolnú lampu a nástenné svetlo. Môžete si tak zladiť domácnosť podľa vašich predstáv.
Farba:
biela / čierna
Materiál:
kov / tkanina
Rozmery:
šírka: 46 cm
hĺbka: 46 cm
výška: 118 cm
napätie: 230V / 50Hz
typ žiarovky: 3 x E27
Hmotnosť:
5,8 kg
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Kuchyňa, Chodba / Predsieň |
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| HĹBKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 118 cm |
| PRIEMER | 46 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,8 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Rozkladacia pohovka SYDNEY
Varianty produktu
Ružová
Odoslanie do 7 dní
382.10 €
Tmavo zelená
Odoslanie do 10 dní
382.10 €
Tmavě modrá
Odoslanie do 10 dní
382.10 €
Rozkladacia pohovka SYDNEY
Ružová
Odoslanie do 7 dní
382.10 €
Tmavo zelená
Odoslanie do 10 dní
382.10 €
Tmavě modrá
Odoslanie do 10 dní
382.10 €
Odoslanie do 7 dní
382.10 €
Přidat do oblíbených
Detská nástenná lampa BALLOON LED
Varianty produktu
Modrá
Odoslanie do 14 dní
41.60 €
Žltá
Odoslanie do 14 dní
40.60 €
Detská nástenná lampa BALLOON LED
Modrá
Odoslanie do 14 dní
41.60 €
Žltá
Odoslanie do 14 dní
40.60 €
Odoslanie do 14 dní
od 40.60 €
52.60 €
Přidat do oblíbených

