- Domov
- Osvetlenie
- Stojacia lampa TIMBER
Stojacia lampa TIMBER
Kód produktu: CA-51-93304+
Telefonická objednávka
Stojacia lampa s jednoduchou kovovou základňou a elegantnou guľatou nohou. Plastové tienidlo má textúru dreva v dekore duba a borovice. Táto kombinácia dodáva lampe prírodný a teplý vzhľad, ktorý sa môže jednoducho hodiť k rôznym štýlom interiérov. Skvele izoluje priestor hotelovej izby aj domáci interiér.
Stojacia lampa je ideálna pre umiestnenie vedľa kresla, postele alebo iných oblastí, kde potrebujete doplnkové osvetlenie na relaxáciu alebo čítanie.
Súčasťou série svietidiel s možnosťou doplniť stolnú lampu a nástenné svietidlo.
Farba:
strieborná / dub
strieborná / borovica
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / PVC
Rozmery:
šírka: 30 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 156 cm
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V/50Hz
Hmotnosť:
3 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Detská izba |
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový, Jednoduchý |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 156 cm |
| PRIEMER | 30 cm |
| HMOTNOSŤ | 3 kg |
| MATERIÁL | Kov, PVC |
| TYP LAMPY | Stojace |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Predsieňová stena AMALIA
Odoslanie do 14 dní
241.40 €
294.50 €
Přidat do oblíbených
Posteľ s úložným priestorom MAXI NEW
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
372.50 €
Borovice
Nie je skladom
343.90 €
Posteľ s úložným priestorom MAXI NEW
Biela
Odoslanie do 14 dní
372.50 €
Borovice
Nie je skladom
343.90 €
Odoslanie do 14 dní
od 343.90 €
419.40 €
Přidat do oblíbených
Posteľ s úložným priestorom CONTINENTAL 2
Varianty produktu
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Posteľ s úložným priestorom CONTINENTAL 2
Sivá
Skladom
u vás do 06.05.2026
995.20 €
Béžová
Skladom
u vás do 06.05.2026
995.20 €
995.20 €
1 093.20 €
Přidat do oblíbených
Nočný stolík FAIDRA Dekorhome
Varianty produktu
Ružová
Nie je skladom
119.90 €
Sivá
není skladem
97.90 €
Smaragdová
Nie je skladom
97.90 €
Nočný stolík FAIDRA Dekorhome
Ružová
Nie je skladom
119.90 €
Sivá
není skladem
97.90 €
Smaragdová
Nie je skladom
97.90 €
Prijímame predobjednávky
od 97.90 €
138.80 €
Přidat do oblíbených
Posteľ s úložným priestorom NADIA 120
Varianty produktu
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
481.20 €
Béžová
Nie je skladom
508.20 €
Posteľ s úložným priestorom NADIA 120
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
481.20 €
Béžová
Nie je skladom
508.20 €
Odoslanie do 10-14 dní
od 481.20 €
563 €
Přidat do oblíbených
Stolová lampa PRIMA
Prijímame predobjednávky
od 46.70 €
60.80 €
Přidat do oblíbených




