- Domov
- Osvetlenie
- Stojacia lampa GILLENIA
Stojacia lampa GILLENIA
Telefonická objednávka
Stojacia lampa GILLENIA je skvelým doplnkom pre vašu spálňu alebo obývaciu izbu. V klasickom štýle prináša eleganciu a príjemnú atmosféru do vášho interiéru. Je vyrobená z kovového podstavca, ktorý zaisťuje pevnú a stabilnú konštrukciu. Spoločne s plastovým tienidlom vytvára dokonalú harmóniu, ktorá sa hodí k akémukoľvek dizajnu a farebnej schéme.
Lampa je vybavená závitom E27, ktorý je kompatibilný aj s úspornými LED žiarovkami. Balenie neobsahuje žiarovku.
Kombinujte s ďalšími zo série GILLENIA.
Farba:
strieborná
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / PVC
Rozmery:
šírka: 35 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 135 cm
rozmer tienidla: 35 x 22 cm
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V/50Hz
Hmotnosť:
2,3 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa |
| ŠTÝL | Orientálny, Moderný, Barokový, Elegantný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 35 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 135 cm |
| PRIEMER | 35 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,3 kg |
| MATERIÁL | Kov, PVC |
| TYP LAMPY | Stojace |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Závesná lampa GILLENIA
Závesná lampa GILLENIA
Stříbrná / černá
Odoslanie do 14 dní
85.10 €
Stříbrná / šedá
Odoslanie do 14 dní
85.10 €
Predsieňová stena AMALIA
Posteľ s úložným priestorom MAXI NEW
Posteľ s úložným priestorom MAXI NEW
Biela
Odoslanie do 14 dní
372.50 €
Borovice
Nie je skladom
343.90 €
Posteľ s úložným priestorom CONTINENTAL 2
Posteľ s úložným priestorom CONTINENTAL 2
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Nočný stolík FAIDRA Dekorhome
Nočný stolík FAIDRA Dekorhome
Ružová
Nie je skladom
119.90 €
Sivá
není skladem
97.90 €
Smaragdová
Nie je skladom
97.90 €
Posteľ s úložným priestorom NADIA 120
Posteľ s úložným priestorom NADIA 120
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
481.20 €
Béžová
Nie je skladom
508.20 €





