- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Záhradné stoličky
- Stohovateľná stolička SAZEN NEW
Stohovateľná stolička SAZEN NEW
Telefonická objednávka
STOHOVATEĽNÁ STOLIČKA SAZEN NEW
Spojenie jednoduchosti a štýlu v jednom ponúka stolička SAZEN NEW. So stoličkou SAZEN NEW získate všestranného pomocníka, ktorý spája funkčnosť s estetikou pre každú príležitosť!
MODERNÝ DIZAJN
Vyrobená je z plastu v niekoľkých farebných variantoch a je vhodná do interiéru aj exteriéru, takže ju využijete kdekoľvek. Charakteristická je svojou funkciou stohovateľnosti, čo znamená, že ju viete poukladať na seba a s ľahkosťou premiestniť, kde práve potrebujete.
- olivová
- svetlohnedá
- tmavosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
plast
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 47 cm
výška: 87 cm
šírka sedu: 42 cm
hĺbka sedu: 43 cm
výška sedu: 45 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
3,9 kg

MONTÁŽ
Stolička je dodávaná zostavená a pripravená na okamžité používanie.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,9 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.











