- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička TEGRA TYP 2
Jedálenská stolička TEGRA TYP 2
Kód produktu: 0000291547
Telefonická objednávka
Atypický dizajn stoličky TEGRA TYP 2 premení vašu jedáleň na pokojný a dizajnový interiér.
Čisté a moderné tvary sú dosiahnuté vďaka použitému materiálu - plast na sedaciu časť a kov na nohy.
TEGRA je vhodná aj do exteriéru.
Farba:
čierna
Materiál:
plast / kov
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 53 cm
výška: 86 cm
výška sedu: 45,5 cm
hĺbka sedu: 43 cm
Hmotnosť:
4,25 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,3 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45,5 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenský stôl MODEX 120
Dostupnosť podľa variant
od 120.20 €
130.90 €
Přidat do oblíbených
Rozkladací jedálenský stôl INFERNO
Skladom
u vás do 08.05.2026
1 012.40 €
1 114.40 €
Přidat do oblíbených
Záhradná pohovka polyratan Dekorhome
Varianty produktu
Čierna
Odoslanie do 10 dní
309.80 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
297.50 €
Záhradná pohovka polyratan Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
309.80 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
297.50 €
Odoslanie do 10 dní
od 297.50 €
337.90 €
Přidat do oblíbených
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Varianty produktu
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
u vás do 06.05.2026
564.20 €
Dub sonoma
Skladom
u vás do 06.05.2026
564.20 €
Dostupnosť podľa variant
564.20 €
622.60 €
Přidat do oblíbených















