- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské stoličky
- Stohovateľná jedálenská stolička K490
Stohovateľná jedálenská stolička K490
Telefonická objednávka
Praktická jedálenská stolička K490 je vyrobená z odolného polypropylénu v niekoľkých farebných variantoch. Vďaka použitému materiálu sa stolička veľmi ľahko čistí a je vhodná na využitie nielen v interiéri, ale aj v exteriéri.
Stolička je stohovateľná. V prípade potreby ich môžete ľahko poskladať na seba a upratať.
Farba:
biela
svetlo zelená (mint)
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
polypropylén
Rozmery:
šírka: 46 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 80 cm
výška sedu: 46 cm
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| MATERIÁL | Polypropylén |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Záhradná sedacia súprava 4 ks Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 4 ks Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
350.90 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
343.60 €
Záhradná sedacia súprava 3 ks TEREZA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 3 ks TEREZA Dekorhome
Krémová
Nie je skladom
989 €
Tmavosivá
Nie je skladom
952.70 €














