- Domov
- Záhrada
- Grilovanie a piknik
- Kempingový nábytok
- Skladací kempingový set D1157 Dekorhome
Skladací kempingový set D1157 Dekorhome
Telefonická objednávka
Skladací piknikový/kempingový stôl so 4 sedadlami, otvorom na slnečník je kompaktný, ľahko prenosný a pritom stabilný a odolný.
Skladací design uľahčuje cestovanie. Sedadlá sú dostatočne priestranné pre 4 osoby a stôl má integrovaný držiak na slnečník.
Je vhodný pre rôzne situácie – kempovanie, pikniky, záhradu, terasu a balkón.
Odolný hliníkový rám a obzvlášť pevná masívna drevená doska stola s hranami ABS zaisťujú kvalitu.
Rýchle zostavenie a praktická funkcia kufra pridávajú pohodlie. Ideálna voľba na využitie vonku.
Vlastnosti produktu:
- zostavenie počas niekoľkých sekúnd
- pevná doska stola slúži ako prepravný kufor
- brúsený hliník
- otvor v doske stola pre slnečník
- 4 samostatné sedadlá s veľkým stolom
Farba:
strieborná / hnedá
Materiál:
hliník / masívne drevo
Rozmery puzdra:
šírka: 87 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 11 cm
Rozmery stola:
šírka: 85,5 cm
hĺbka: 72 cm
výška: 66 cm
Rozmery sedadla:
šírka: 27 cm
hĺbka: 27 cm
výška: 40 cm
Nosnosť:
stôl: 30 kg
lavička: 2 x 80 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Príručný, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 85,5 cm, 87 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 72 cm |
| VÝŠKA | 11 cm, 66 cm |
| NOSNOSŤ | 30 kg, 80 kg, 320 kg |
| MATERIÁL | ABS, Hliník, Kov, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x lavica |
| ŠÍRKA SEDU | 27 cm |
| HĹBKA SEDU | 27 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Príručný, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 85,5 cm, 87 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 72 cm |
| VÝŠKA | 11 cm, 66 cm |
| NOSNOSŤ | 30 kg, 80 kg, 320 kg |
| MATERIÁL | ABS, Hliník, Kov, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x lavica |
| ŠÍRKA SEDU | 27 cm |
| HĹBKA SEDU | 27 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Tieniaca plachta ŠTVOREC
Tieniaca plachta ŠTVOREC
3,6x3,6 m SkladomSkladací nožnicový párty stan 3x4,5 m Dekorhome
Skladací nožnicový párty stan 3x4,5 m Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
159.40 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
161.50 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
166.20 €







