- Domov
- Záhrada
- Slnečníky a zatienenie
- Slnečníky
- Plážový slnečník v havajskom štýle Ø 300 cm
Plážový slnečník v havajskom štýle Ø 300 cm
Kód produktu: 44549
Telefonická objednávka
Kúpte si náš plážový slnečník a vnesiete na svoju záhradu trochu havajskej atmosféry. Slnečník vám vytvorí príjemný tieň a ochráni vás pred slniečkom a škodlivým UV žiarením.
Strieška slnečníka je vyrobená z niekoľkých vrstiev polyetylénových prúžkov, ktoré sú odolné voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom a zároveň dobre vyzerajú. Navyše sú podšité polyesterovou látkou, takže sa slnečník hodí na vonkajšie použitie. Tyč a rebrá z ocele s práškovým nástrekom zaisťujú, že sa slnečník nehýbe a veľa toho vydrží. Striešku samotnú potom môžete naklápať a prispôsobovať ju pohybom slnka.
Farba:
prírodné
Materiál:
polypropylén / polyester / konštrukcia oceľ
Rozmery:
priemer zatienenie: 260 cm
výška: 245 cm
dĺžka oblúka zatienenie: 300 cm
Hmotnosť:
5,2 kg

| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 260 cm |
| HĹBKA | 260 cm |
| VÝŠKA | 245 cm |
| PRIEMER | 260 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| NAKLÁPACIE | Áno |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Kov |
| MATERIÁL ZASTREŠENIE | 100% Polyester, Plast |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Záhradná hojdačka ZÁVESNÁ 6119
Varianty produktu
Čierna
Nie je skladom
137.40 €
Béžová
Skladom
Záhradná hojdačka ZÁVESNÁ 6119
Čierna
Nie je skladom
137.40 €
Béžová
Skladom
u vás do 06.05.2026
137.40 €
Prijímame predobjednávky
137.40 €
159.30 €
Přidat do oblíbených
Záhradný balkónový set SALEMO BALCONY
Skladom
u vás do 08.05.2026
262.20 €
304.20 €
Přidat do oblíbených
Plážový slnečník ø 215 cm Dekorhome
Varianty produktu
Zelená
Odoslanie do 10 dní
62.40 €
Modrá
Nie je skladom
56.50 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
56.70 €
Písková
Odoslanie do 10 dní
56.70 €
Plážový slnečník ø 215 cm Dekorhome
Zelená
Odoslanie do 10 dní
62.40 €
Modrá
Nie je skladom
56.50 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
56.70 €
Písková
Odoslanie do 10 dní
56.70 €
Odoslanie do 10 dní
od 56.50 €
66.80 €
Přidat do oblíbených
Skladacie plážové kreslo Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 134.60 €
158 €
Přidat do oblíbených






