- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Rozkladacia sedacia súprava FURUD
Rozkladacia sedacia súprava FURUD
Telefonická objednávka
Pohodlnou a zároveň trendovou sedacou súpravou je FURUD L. Celočalúnená s možnosťou umiestnenia kdekoľvek v interiéri. Kombinácia bielej ekokože a sivej látky Seal zvýrazňuje zaoblené tvary sedadla i bočnú opierku rúk.
O príležitostné spanie sa postará jej rozklad o rozmere 135x205 cm. Výplň sedacej súpravy predstavuje pružina falista kombinovaná s pur penou. Postavená je na plastových nožičkách v striebornej farbe. Dodávaná je s 5 veľkými a 5 malými dekoratívnymi vankúšikmi.
Ponúkame vám možnosť objednať si sedačku v 4 farebných prevedeniach ekokože av 7 farebných prevedeniach látky Seal, cena na dotaz. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Doba dodania 6-8 týždňov.
Farba:
biela / sivá
Materiál:
eko koža / látka Seal 96 / pružina Falista / PUR pena / plast
Orientácia pohovky:
pravá
ľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:
šírka: 254 cm
hĺbka: 205 cm
výška: 65 / 75 cm
hĺbka sedu: 48 / 63 cm
výška sedu: 41 cm
rozmer plochy na spanie: 135x205 cm
výška nožičiek: 3 cm
Nosnosť:
90 kg / osoba
Hmotnosť:
123 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 245 cm |
| HĹBKA | 205 cm |
| VÝŠKA | 65 cm, 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 123 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Látka, PUR pena, Plast, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 48 cm, 63 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 3 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 245 cm |
| HĹBKA | 205 cm |
| VÝŠKA | 65 cm, 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 123 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Látka, PUR pena, Plast, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 48 cm, 63 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 3 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Koberec so strapcami RENOX TYP 1
Konferenčný stolík AHG-241
Konferenčný stolík AHG-241
Dub bělený
Skladom
130.50 €









