- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Sedacia súprava rozkladacia LAMORA U
Sedacia súprava rozkladacia LAMORA U
Telefonická objednávka
LAMORA U, štýlová a moderná rozkladacia a polohovacia pohovka v tvare U, ponúka veľkorysé rozmery pre maximálnu relax. Sedačka je celočalúnená kvalitnou látkou KRONOS veľmi elegantnou farbou sivohnedá taupe.
Lamor U disponuje až šiestimi polohovacími opierkami hlavy, ktoré sa dajú prispôsobiť v piatich stupňoch, a tiež jednou polohovacie opierkou na ruky.
V pohovke nájdete samozrejme aj úložný priestor. Je rozkladacia, pohodlne sa na nej vyspia dvaja ľudia. Plocha na spanie dosahuje rozmery 129x256 cm.
Sedačka má 6 kovových nôh vo výške 4,5 cm od zeme.
Jadro sedačky je tvorené pružinami falista a penou v hrúbke 10 cm. Pre vyšší komfort sedenia sú v opierkach integrované elastické pásy a pena s hrúbkou 7 cm.
Farba:
sivohnedá taupe
Materiál:
látka KRONOS
výplň sedacej časti: pružiny falista a PUR pena T30KG / m3 - hrúbka peny 10 cm
výplň opierky: elastické pásy a pur pena T25 / m3 - hrúbka peny 7 cm
Orientácia pohovky:
ľavá
pravá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Tvar:
U
Rozmery:
šírka: 329 cm
hĺbka: 220 cm
výška: 79/97 cm
plocha na spanie (ŠxD): 256x129 cm
výška sedu: 41 cm
hĺbka sedu: 57 cm
výška nožičiek: 4,5 cm
Hmotnosť:
165 kg
Dodávané v demonte.
Možnosť objednania v 6 farebných prevedeniach látky Kronos na dotaz. Dodacia lehota 9-11 týždňov.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 329 cm |
| HĹBKA | 220 cm |
| VÝŠKA | 79 cm, 97 cm |
| HMOTNOSŤ | 165 kg |
| MATERIÁL | Látka, PUR pena, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 4,5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Výškovo nastaviteľné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 329 cm |
| HĹBKA | 220 cm |
| VÝŠKA | 79 cm, 97 cm |
| HMOTNOSŤ | 165 kg |
| MATERIÁL | Látka, PUR pena, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 4,5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Výškovo nastaviteľné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Komoda DTD Dekorhome
Komoda DTD Dekorhome
Biela
Nie je skladom
194 €
Čierna
Nie je skladom
200 €
Sivá
Nie je skladom
214.30 €
Bílá lesk
Nie je skladom
211 €
Šedá lesk
Nie je skladom
301.60 €
Dub sonoma
Nie je skladom
182 €
Beton
Nie je skladom
164.90 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
281.60 €
Černá lesk
Nie je skladom
341.50 €









