- Domov
- Obývacia izba
- TV stolíky
- RTV stolík NORD 2
RTV stolík NORD 2
Telefonická objednávka
RTV STOLÍK NORD 2
Predstavte si, že sa vraciate domov po dlhom dni plnom výziev. Otvorte dvere a vašim očiam sa naskytne nádherný, moderný televízny stolík, ktorý skrášľuje vašu obývaciu izbu a prináša do vášho domova atmosféru pohody a elegancie. Stane sa skutočným stredobodom rodinných stretnutí, filmových večerov a nezabudnuteľných momentov strávených s blízkymi.

DIZAJN
Moderný dizajn, ktorý osloví každého – jeho unikátne farby a drevené vzory doplnené rovnomerným tmavým pásom tesne pod pultom, dodá vašej obývačke ten pravý ráz a výnimočnosť. Nohy nábytku v tóne konzistentnom s dekorom potom podčiarkujú celkovú eleganciu a vyváženosť designu.

FUNKČNOSŤ
Funkčnosť tohto stolíka je navrhnutá s ohľadom na vaše maximálne pohodlie a uspokojenie všetkých potrieb. Optimálny počet a hĺbka zásuviek vám umožní uchovať všetko potrebné príslušenstvo pre váš televízor, herné konzoly alebo filmové kolekcie organizovane a napriek tomu po ruke. Navyše, systém "push to open" prináša úchvatný dotyk modernej technológie, ktorý zvyšuje užívateľský komfort a dodáva vašej obývačke šmrnc.
TECHNICKÉ PARAMETRE

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 170 cm |
| HĹBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 48,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 35 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov, Plast |
| TYP STOLA | Televízny |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska, Lamino |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| NOHY STOLA | 6 nohou |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 4 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Taburet s úložným priestorom TAB-461
Taburet s úložným priestorom TAB-461
Čierna
Skladom
10.90 €
Sivá
Skladom
10.90 €
Krémová
Skladom
12.20 €
Jedálenská stolička ALOE
Jedálenská stolička ALOE
Hnedá
Nie je skladom
57.30 €
Sivá
Nie je skladom
57.30 €
Šedozelená
Nie je skladom
57.30 €
Konferenčný stolík 2 ks CT-X7122
Konferenčný stolík 2 ks CT-X7122
Biela
Skladom
75.60 €
Čierna
Skladom
75.60 €
Dub
Skladom
75.60 €
Staré drevo
Skladom
75.60 €





