- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Rozkladacia sedacia súprava FOSA
Rozkladacia sedacia súprava FOSA
Telefonická objednávka
Do popredia dávame sedaciu súpravu FOSA. Pôsobiaci štýlovo a vkusne. Predstavuje sedaciu súpravu, ktorá je celočalúnená a rohová. K jej ďalšiemu benefitu patrí funkcia rozkladu, ktorá sa postará o plnohodnotné lôžko s rozmerom 128x196 cm.
FOSA je oblečená do látky Neve v prevedení sivý melír. Oceníte aj jej úložný priestor, ktorý sa nachádza v otomanovej časti. Komfortné sedenie zaisťujú plastové nožičky v striebornej farbe. Výplň sedačky FOSA tvorí bonelová pružina v kombinácii s pur penou. Dodávaná je spolu s dvoma malými dekoratívnymi vankúšikmi.
Ponúkame vám možnosť objednať si sedačku v 7 farebných prevedeniach látky Neve, cena na dotaz. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Doba dodania 6-8 týždňov.
Farba:
sivý melír
Materiál:
látka Neve 85 / pružina Falista / PUR pena / kov
Orientácia pohovky:
pravá
ľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:
šírka: 261 cm
hĺbka: 175 cm
výška: 90 cm
hĺbka sedu: 60 cm
výška sedu: 43 cm
rozmer plochy na spanie: 128x196 cm
výška nožičiek: 5 cm
Nosnosť:
90 kg / osoba
Hmotnosť:
136 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 261 cm |
| HĹBKA | 175 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 136 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Látka, PUR pena, Plast, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 261 cm |
| HĹBKA | 175 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 136 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Látka, PUR pena, Plast, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Paraván s policami 3-dielny Dekorhome
Paraván s policami 3-dielny Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
258.50 €
Bílá / hnědá
Nie je skladom
285.20 €
Konferenčný stolík AHG-241
Konferenčný stolík AHG-241
Dub bělený
Skladom
130.50 €




























