- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Rozkladacia sedacia súprava ANDRES U UNI
Rozkladacia sedacia súprava ANDRES U UNI
Kód produktu: KO0000393995+
Telefonická objednávka
SEDACIA SÚPRAVA ANDRES U UNI
Sedacia súprava ANDRES U UNI je ideálnym spoločníkom na sledovanie televízie, čítanie kníh alebo relaxáciu. Vďaka svojmu tvaru do U ponúka dostatok miesta pre celú rodinu a hostí. Povrch je celočalúnený látkou Twist v kombináciách farieb tmavo šedá so šedou alebo hnedá so šedohnedou taupe. Univerzálna konštrukcia umožňuje zostaviť pohovku s rohom na pravej alebo ľavej strane, podľa vašich potrieb.

FUNKČNÝ DIZAJN S ROZKLADACOU FUNKCIO
ANDRES je viac než len sedacia súprava – je to aj praktická rozkladacia posteľ. Možno ju ľahko premeniť na plnohodnotnú plochu na spanie s rozmermi 134x280 cm, čo je ideálne na občasné prespanie. Súčasťou je aj šesť vzorovaných vankúšov, ktoré slúžia ako estetický doplnok aj ako pohodlná podpora chrbta.

PRAKTICKÉ ÚLOŽNÉ PRIESTORY A MODERNÝ DIZAJN
Sedačka disponuje úložným priestorom, ktorý je možné využiť na rôzne potreby. Plastové nožičky v striebornej farbe dodávajú pohovke moderný vzhľad a stabilitu. S oderuodolnosťou látky 45 000 oderov podľa testu Martindale je táto sedačka nielen elegantná, ale aj odolná. ANDRES je perfektnou voľbou pre elegantné a funkčné zariadenie vášho domova.
- sivá / čierna
- hnedá / sivohnedá taupe
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.




TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / masívne drevo / PUR pena
Rozmery:
šírka: 294 cm
hĺbka: 153 / 205 cm
výška: 75 / 85 cm
hĺbka sedu: 50 / 70 cm
výška sedu: 40 cm
výška nožičiek: 4,5 cm
plocha na spanie (ŠxD): 134 x 280 cm
Hmotnosť:
168 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 294 cm |
| HĹBKA | 153 cm, 205 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 85 cm |
| HĹBKA SEDU | 50 cm, 70 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 4,5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Rozkladacia sedacia súprava ERMON
Varianty produktu
Rozkladacia sedacia súprava ERMON
Pravé Odoslanie do 14 dní 1 584 € L´avé Odoslanie do 14 dní 1 584 €
Odoslanie do 14 dní
1 584 €
1 915.70 €
Přidat do oblíbených















