- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Sedacia súprava rozkladacia MARIETA U
Sedacia súprava rozkladacia MARIETA U
Telefonická objednávka
Luxusná sedacia súprava MARIETA U je priestranná s šírkou až 320 cm. Je v tvare U, čo poskytuje dostatok miesta pre každého člena rodiny.
Čelná časť tvorí dvojsed, po jeho ľavej i pravej strane sú pohodlné otoman.
Vyrobená je z kvalitnej látky COSMIC vo farbe žltá. Súčasťou sú štyri dekoratívne vankúšiky. Dvaja z nich sú v krémovej farbe a ďalšie dva v hnedej farbe.
Po ťažkom a náročnom dni určite oceníte štyri automatické polohovacie opierky hlavy, ktoré sa dajú nastaviť až v šiestich stupňoch.
Sedačka disponuje aj úložným priestorom, ktorý nájdete v kratšom otomanu.
Vďaka funkcii rozkladu za krátku chvíľu zmeníte sedačku na plnohodnotné lôžko s rozmerom 130 x 260 cm.
Farba:
žltá
Materiál:
látka Cosmic
Tvar:
U
Orientácia pohovky:
pravá
ľavá
Výběr orientace pohovky zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Rozmery:
šírka: 320 cm
hĺbka: 208 / 175 cm
výška: 83 / 97 cm
plocha na spanie (ŠxD): 130x260 cm
výška sedu: 42 cm
hĺbka sedu: 62 cm
výška nožičiek: 5 cm
výška chrbtovej opierky: 33 / 57 cm
Nosnosť na osobu:
90 kg
Hmotnosť:
212 kg
Dodávané v demonte.
Možnosť objednania siedmich farieb látky Cable a siedmich farieb ekokoža na dotaz. Odtiene nájdete v priloženom vzorkovníka. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Dodacia doba 8-10 týždňov.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 320 cm |
| HĹBKA | 175 cm, 208 cm |
| VÝŠKA | 83 cm, 97 cm |
| HMOTNOSŤ | 212 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 4x vankúš |
| HĹBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 33 cm, 57 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 320 cm |
| HĹBKA | 175 cm, 208 cm |
| VÝŠKA | 83 cm, 97 cm |
| HMOTNOSŤ | 212 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 4x vankúš |
| HĹBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 33 cm, 57 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Kreslo látka / kaučukovník Dekorhome
Kreslo látka / kaučukovník Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
169 €
Zelená
Nie je skladom
179.30 €
Tmavosivá
Nie je skladom
200.50 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
246.80 €
Světle šedá
Nie je skladom
194.50 €






























