- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Rohovia
- Rozkladacia sedacia súpava DAKAR NEW U
Rozkladacia sedacia súpava DAKAR NEW U
Telefonická objednávka
ROZKLADACIA SEDACIA SÚPAVA DAKAR
Sedacia súprava DAKAR NEW U je ideálnym spoločníkom pre modernú domácnosť. S univerzálnym dizajnom v tvare U poskytuje dostatok priestoru na pohodlné sedenie viacerých členov rodiny. Vďaka celočalúnenému prevedeniu si môžete vybrať, či chcete roh na pravej alebo ľavej strane, a prispôsobiť ju tak svojim potrebám.

ŠTÝLOVÉ PREVEDENIE A KVALITNÉ MATERIÁLY
Súprava je dostupná v atraktívnej kombinácii šedej látky Twist s čiernou alebo bielou ekokožou, prípadne v elegantnej šedohnedej látke Twist v odtieni taupe. Súčasťou sú štyri vankúše pre ešte väčšie pohodlie. Čierne plastové nožičky dodávajú súprave stabilitu aj moderný vzhľad. Sedacia súprava DAKAR NEW U je spojenie štýlu, funkčnosti a komfortu, ktoré si zamilujete!
- biela / šedá
- čierna / šedá
- sivohnedá taupe
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný
ÚLOŽNÝ PRIESTOR A MOŽNOSŤ ROZKLADANIA
Praktickosť tejto súpravy oceníte vďaka úložnému priestoru, ktorý je ideálny na uskladnenie diek, vankúšov alebo ďalších vecí. Navyše je rozkladacia, takže behom chvíľky vytvorí lôžko o veľkosti 135x265 cm, čo oceníte pri nečakaných návštevách alebo plánovaných prespaniach.
POHODLIE A PRAKTIČNOSŤ
Komfort je tu na prvom mieste – vďaka kombinácii pružiny Falista a PUR peny v sedadlách máte zaručené, že vaša relaxácia bude vždy na najvyššej úrovni. Ak k tomu pridáme tri vankúše pre dokonalé opretie, zážitok z odpočinku sa stáva naozaj luxusným. Neprehliadnuteľnou výhodou je úložný priestor pod sedákom, ktorý poskytuje dostatok miesta na uloženie lôžkovín či sezónneho oblečenia. A keď príde čas, sedacia súprava sa ľahko rozloží na pohodlnú plochu na spanie o rozmere 135x265 cm, ponúkajúce plnohodnotné lôžko pre vašich hostí alebo relaxačné filmové maratóny.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka Twist / eko koža / kov / pružina Falista / PUR pena
Rozmery:
šírka: 310 cm
hĺbka: 140 cm
výška: 70 / 79 cm
hĺbka sedu: 40 / 70 cm
výška sedu: 41 cm
výška nožičiek: 5 cm
rozmer plochy na spanie: 135x265 cm
Nosnosť:
90 kg / osoba
Hmotnosť:
138 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 310 cm |
| HĹBKA | 140 cm |
| VÝŠKA | 70 cm, 79 cm |
| HMOTNOSŤ | 103 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Látka, PUR pena, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 40 cm, 70 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 310 cm |
| HĹBKA | 140 cm |
| VÝŠKA | 70 cm, 79 cm |
| HMOTNOSŤ | 103 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Látka, PUR pena, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 40 cm, 70 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
















