- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík AF-1192
Konferenčný stolík AF-1192
Telefonická objednávka
KONFERENČNÝ STOLÍK AF-1192
Konferenčný stolík AF-1192 ľahko kombinuje ikonický škandinávsky dizajn s moderným bývaním, takže sa skvele hodí do rôznych priestorov, od kancelárskych salónikov a konferenčných miestností až po útulné kúty rodinnej obývacej izby. Jeho nepoškvrnená biela doska z MDF sa honosí atypickým tvarom, ktorý zaujme na prvý pohľad, a sľubuje, že bude nielen funkčným kúskom, ale aj podnetom na konverzáciu v akomkoľvek prostredí.
Tento stôl, vyrobený s ohľadom na udržateľnosť, stojí na troch robustných bambusových nohách, ktorých prírodný hnedý odtieň dodáva chladnej bielej doske stola hrejivý kontrast. Voľba masívneho dreva zvyšuje odolnosť a stabilitu stola, čo zaručuje, že vydrží každodenné používanie v rušnom kancelárskom prostredí aj v živých domácnostiach.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
biela / prírodný bambus
Materiál:
MDF / bambus
Rozmery:
šírka: 78 cm
hĺbka: 78 cm
výška: 50 cm
Hmotnosť:
11 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| TVAR | Atypický |
| ŠÍRKA | 78 cm |
| HĹBKA | 78 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| MATERIÁL | Bambus, MDF doska |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Bambus |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Otočné jedálenské kreslo 2 ks SUTO bouclé Dekorhome
Otočné jedálenské kreslo 2 ks SUTO bouclé Dekorhome
Zelená
Odoslanie do 14 dní
279.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
297 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
297 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
279.70 €

