- Domov
- Spálňa
- Šatníkovej skrine a komody
- Komody
- Komoda KANODE
Komoda KANODE
Telefonická objednávka
KANODE komoda je vyrobená z kvalitného materiálu, akým je laminovaná drevotriesková doska vo farebnom prevedení dub artisan. Použitý materiál sa vyznačuje odolnosťou a nenáročnou údržbou.
Pre lepšie manipulovanie sa na komode nachádzajú úchytky v čiernom prevedení.
Je nadčasová s viacúčelovým využitím. Disponuje dostatočným úložným priestorom, ktorý je rozčlenený na dve skrinky a štyri zásuvky.
Farba:
dub artisan / čierna
Materiál:
laminovaná DTD
Rozmery:
šírka: 170 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 84 cm
Hmotnosť:
70 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Moderný |
| ŠÍRKA | 170 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 70 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,6 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
| POČET POLÍC | 4 |
| DVERE | Dvere na pántoch |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.





