- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Rozkladacia pohovka MEGAIRA Dekorhome
Rozkladacia pohovka MEGAIRA Dekorhome
Telefonická objednávka
ELEGANTNÝ DIZAJN V CHESTERFIELD ŠTÝLE
Štýlová pohovka MEGAIRA je dokonalým doplnkom každého interiéru. Jej chesterfield design v kombinácii s typickým prešívaním na chrbtovej opierke dodáva obývacej izbe, pracovni alebo hosťovskej nádych luxusu a elegancie. Vďaka výberu štyroch farebných variantov - hnedej, krémovej, zelenej a šedej - si môžete pohovku ľahko zladiť s vašim interiérom. Zamatové čalúnenie alebo látka z mikrovlákna dodávajú sedačke nielen exkluzívny vzhľad, ale aj príjemný pocit na dotyk.
- hnedá (mikrovlákno)
- sivá (zamat)
- krémová (štruktúrovaná tkanina)
- zelená (zamat)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Ak Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

PRAKTICKÁ FUNKCIA ROZKLADU
MEGAIRA nie je len krásna, ale aj mimoriadne praktická. Disponuje funkciou rozkladu, vďaka ktorej ju počas chvíle premeníte na lôžko pre návštevy. Rozmer lôžka 120 x 186 cm poskytuje dostatok priestoru pre pohodlné prespanie. ale aj ako rezervné riešenie pre hostí.

KVALITA, KOMFORT A MOŽNOSTI NASTAVENIA
Pohovka je postavená na masívnych nožičkách v čiernej alebo hnedej farbe, ktoré zaisťujú stabilitu a dlhú životnosť. Chrbtová opierka je polohovacia a umožňuje tri rôzne nastavenia, čo prispieva k maximálnemu pohodliu pri relaxácii. Pohovka je kombináciou elegancie, praktickosti a pohodlia, ktorá z nej robí nielen funkčný kus nábytku, ale aj dizajnový skvost.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / drevo / pružina
Rozmery:
šírka: 220 cm
hĺbka: 95 cm
výška: 88 cm
šírka sedu: 186 cm
hĺbka sedu: 60 cm
výška sedu: 44 cm
výška chrbtovej opierky: 47 cm
výška podrúčiek: 63 cm
rozmer plochy na spanie: 120 x 186 cm

MONTÁŽ
Aby bola montáž čo najjednoduchšia, je každý výrobok dodávaný s návodom.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield, Moderný |
| ŠÍRKA | 220 cm |
| HĹBKA | 95 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| HMOTNOSŤ | 65 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 186 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 47 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 120 x 190 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Konferenčný stolík XANTHOS Dekorhome
Konferenčný stolík XANTHOS Dekorhome
Dub
Odoslanie do 14 dní
396.10 €
Sheeshamové drevo
Nie je skladom
228 €
Konferenčný stolík ESUS 80 cm Dekorhome
Konferenčný stolík ESUS 80 cm Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Měděná
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
434.90 €





















