- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Rozkladacia pohovka PERSI
Rozkladacia pohovka PERSI
Telefonická objednávka
Pokiaľ patríte k milovníkom nestarnúcej klasiky, pohovka PERSI bude pre vás výzvou. Jednoduchá, ale štýlová. Ideálne do akéhokoľvek interiéru.
PERSI je čalúnený látkou Soro. Pýši sa možnosťou rozkladu, ktorý môžete využívať nielen na občasné spanie, ale aj na každodenné spanie. Plocha na spanie predstavuje rozmer 123x196 cm. O rozklad sa poskladá funkcia kľučiek klak, ktorá umožní nastaviť operadlo pohovky do zvislej a vodorovnej polohy. O vašu bielizeň sa s radosťou postará priestranný úložný priestor. Komfort sedenia a spania zaisťuje bonelová pružina s pur penou. PERSI je postavená na kovových nožičkách v chrómovom prevedení. Súčasťou pohovky sú dva dekoratívne vankúšiky.
Možnosť objednania v 7 farebných prevedeniach látky Soro, cena na dotaz. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Doba dodania 6-8 týždňov.
Farba:
béžová / hnedá
svetlosivá / tmavosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka Soro / kov / pružina / PUR pena
Rozmery:
šírka: 195 cm
hĺbka: 88 cm
výška: 95 cm
hĺbka sedu: 53 cm
výška sedu: 48 cm
výška nožičiek: 5 cm
rozmer lôžka: 123x196 cm
Nosnosť:
90 kg / osoba
Hmotnosť:
60 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 195 cm |
| HĹBKA | 88 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOSŤ | 60 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PUR pena, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Stojan na kvety jedľové drevo Dekorhome
Stojan na kvety jedľové drevo Dekorhome
83 cm Odoslanie do 10 dní 56.80 € 132 cm Odoslanie do 10 dní 85 €Globus bar masívne drevo Dekorhome
Globus bar masívne drevo Dekorhome
Úložná truhla masívne drevo / kov Dekorhome
Úložná truhla masívne drevo / kov Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
216 €
Světle hnědá
Odoslanie do 10 dní
207.10 €
Konferenčný stolík drevo Dekorhome
Lavica zamat / nerezová oceľ Dekorhome
Lavica zamat / nerezová oceľ Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
227.50 €
Sivá
Nie je skladom
185.60 €
Modrá
Nie je skladom
287.40 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
244.20 €
Kreslo látka / drevo Dekorhome
Kreslo látka / drevo Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
194 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
201.60 €
Zelená
Nie je skladom
197.30 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
286.10 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
269.30 €
Vínová
Nie je skladom
244.70 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
283.80 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
154.50 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
260.30 €
Světle šedá
Odoslanie do 10 dní
253.10 €

















