- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl SALVADORE 160-240 cm
Rozkladací jedálenský stôl SALVADORE 160-240 cm
Telefonická objednávka
SPOJENIE DIZAJNU A PRAKTICKOSTI
Jedálenský stôl SALVADORE sa vďaka svojmu modernému dizajnu a funkčnosti stane kľúčovým prvkom vašej jedálne. Dominantné nohy a originálna vrchná doska zaisťujú nielen štýlový vzhľad, ale aj stabilitu a pohodlie pri každodennom stolovaní či slávnostných príležitostiach.

KVALITNÉ MATERIÁLY A LUXUSNÉ SPRACOVANIE
Vrchná doska je vyrobená z tvrdeného skla kombinovaného s exkluzívnou keramikou, čo zaisťuje odolnosť a jednoduchú údržbu. Na výber máte dva elegantné varianty. Masívne podnož z čiernej ocele podčiarkuje moderný štýl a dodáva stolu pevnosť.
- čierna matná
- čierna - melted glass
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

PRAKTICKÉ ROZŠÍRENIE A DLHÁ ŽIVOTNOSŤ
Stôl ponúka možnosť predĺženia, vďaka čomu ľahko pohostí väčší počet hostí. Jeho kvalitné materiály a precízne spracovanie zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivosť, či už ste rodina s deťmi alebo milovníci spoločenských stretnutí.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
sklo / kov
Rozmery:
šírka: 160 - 240 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 76 cm
Hmotnosť:
105 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 180 cm, 240 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 105 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 180 cm, 240 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 105 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladací jedálenský stôl SALVADORE 120-180 cm
Rozkladací jedálenský stôl SALVADORE 120-180 cm
Čierna
Nie je skladom
682.90 €
Šedý mramor
Odoslanie do 10-14 dní
710.40 €
Rozkladací jedálenský stôl SALVADORE CERAMIC 160-240 cm
Rozkladací jedálenský stôl SALVADORE CERAMIC 160-240 cm
Hnedá
Nie je skladom
939.50 €
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
847.90 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
847.90 €
Krémová
Odoslanie do 10-14 dní
847.90 €
Modrá
Odoslanie do 10-14 dní
847.90 €
Tmavě hnědá
Nie je skladom
939.50 €
Tyrkysová
Odoslanie do 10-14 dní
847.90 €
Světle hnědá
Nie je skladom
939.50 €
Šedý mramor
Odoslanie do 10-14 dní
847.90 €
Rozkladací barový stôl NAUPLIOS Dekorhome
Rozkladací barový stôl NAUPLIOS Dekorhome
Akácia
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Jedálenská stolička TEXO
Závesná lampa kov / mangovníkové drevo Dekorhome
Závesná lampa kov / mangovníkové drevo Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
97.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
144.10 €
Stříbrná
Nie je skladom
140.60 €
Mosaz
Odoslanie do 10 dní
139.10 €













