- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl ELEFANTE
Rozkladací jedálenský stôl ELEFANTE
Telefonická objednávka
Pokiaľ hľadáte stôl, ktorý je nielen krásny, ale aj funkčný, vytvorený v súlade s najnovšími svetovými trendmi v interiérovom dizajne, je rozkladací stôl ELEFANTE skvelou voľbou! Jeho obdĺžniková doska má zaoblené rohy, stôl je možné rozložiť až na 240 cm. Má tiež mohutné nohy v podobe stĺpikov, vďaka ktorým je stôl nielen stabilný, ale aj trendy!
Prírodná dubová dyha je elegantná a skvele sa hodí do rôznych štýlov interiéru. Dubové drevo je kvalitný materiál, ktorý zaisťuje odolnosť a pevnosť stola. Predĺžiteľná stolová doska je perfektným riešením pre rodiny alebo návštevy.
Stručne povedané, obdĺžnikový stôl ELEFANTE je vynikajúcou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú štýlový a funkčný kus nábytku.
Farba:
prírodný dub
Materiál:
dyha / MDF
Rozmery:
šírka: 160 - 240 cm
hĺbka: 100 cm
výška: 77 cm
Hmotnosť:
73 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm, 240 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 73 kg |
| MATERIÁL | Dyha, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm, 240 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 73 kg |
| MATERIÁL | Dyha, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Otočné jedálenské kreslo K498
Otočné jedálenské kreslo K498
Sivá
Skladom
Cappuccino
Skladom




