- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl GALARDO
Rozkladací jedálenský stôl GALARDO
Telefonická objednávka
ELEGANCIA A PRAKTIČNOSŤ
Pokiaľ hľadáte krásny, funkčný a elegantný stôl do svojej domácnosti, jedálenský stôl GALARDO je skvelou voľbou. Vďaka svojej rozkladacej funkcii poskytuje flexibilitu, ktorú oceníte pri väčších rodinných stretnutiach či pracovných aktivitách. Jeho dizajn v bielom prevedení so zlatými prvkami nielen dodá miestnosti sviežosť, ale taktiež vytvorí luxusnú atmosféru, ktorá sa hodí ako do klasických, tak moderných interiérov.
KVALITA A ĽAHKÁ ÚDRŽBA
Stôl je vyrobený z kvalitných materiálov zaisťujúcich dlhú životnosť. Vrchná doska z bielej lakovanej MDF je nielen odolná, ale tiež sa ľahko čistí a udržuje. Elegantný podstavec z nerezovej ocele, doplnený o zlaté oceľové pruhy, podčiarkuje jedinečnosť a sofistikovaný dizajn stola.
BIELA FARBA OPTICKY ZVÄČŠÍ PRIESTOR
Biela farba stola GALARDO prináša do interiéru svetlo a opticky zväčšuje prBiestor. Zlaté detaily dodávajú stolu štýlový kontrast a jedinečný vzhľad, vďaka čomu ľahko zapadne do akéhokoľvek interiéru, od minimalistického až po luxusný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
biela / zlatá
Materiál:
MDF / lakovaná oceľ / nerezová oceľ
Rozmery:
šírka: 160 - 200 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 76 cm
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.

| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenská stolička ADENA
Závesná lampa MALABO Dekorhome
Závesná lampa MALABO Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
374.50 €
Bílá / stříbrná
Nie je skladom
136.90 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
297 €
Závesná lampa BRUSEL Dekorhome
Závesná lampa BRUSEL Dekorhome
Stříbrná / černá
Odoslanie do 14 dní
197.80 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
159 €
Servírovací stolík Dekorhome
Jedálenská stolička K537
Jedálenská stolička K537
Sivá
Skladom
Krémová
Skladom



















