- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl NIGEL
Rozkladací jedálenský stôl NIGEL
Kód produktu: NIGELD-SI
Telefonická objednávka
Štýlový a elegantný jedálenský stôl NIGEL s netradičným dizajnom so stredovou nohou. Stôl ponúka možnosť rozloženia a tak sa pohodlne usadí až 8 osôb.
Farba:
dub wotan / biela
dub artisan / hnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
lamino
Rozmery:
šírka: 120 - 160 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 76 cm
Hmotnosť:
41 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 120 cm, 160 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 41 kg |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Lamino |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenská stolička K381
Dostupnosť podľa variant
81.50 €
88.10 €
Přidat do oblíbených
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Varianty produktu
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
u vás do 30.04.2026
564.20 €
Dub sonoma
Skladom
u vás do 30.04.2026
564.20 €
564.20 €
622.60 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička K379
Varianty produktu
Tmavo zelená
Skladom
Sivá
Skladom
Jedálenská stolička K379
Tmavo zelená
Skladom
u vás do 30.04.2026
40.80 €
Sivá
Skladom
u vás do 30.04.2026
40.80 €
40.80 €
44.90 €
Přidat do oblíbených
Závesná lampa kov / mangovníkové drevo Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 10 dní
97.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
150.10 €
Stříbrná
Nie je skladom
140.60 €
Mosaz
Odoslanie do 10 dní
139.10 €
Závesná lampa kov / mangovníkové drevo Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
97.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
150.10 €
Stříbrná
Nie je skladom
140.60 €
Mosaz
Odoslanie do 10 dní
139.10 €
Odoslanie do 10 dní
od 97.50 €
114.40 €
Přidat do oblíbených















