- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske zostavy
- Tempo Asistent New
- Stôl rohový oblúkový TEMPO ASISTENT NEW 024
Stôl rohový oblúkový TEMPO ASISTENT NEW 024
Telefonická objednávka
KANCELÁRSKA ZOSTAVA TEMPO ASISTENT NEW
Vzhľad kancelárie zas vypovedá o samotnej spoločnosti a tiež formuje prvý dojem našich obchodných partnerov či zákazníkov. Predstava o modernej kancelárii sa môže u každého líšiť. Praktickosť, flexibilita, jednoduchosť či materiál alebo farebné prevedenie? Máme pre vás sektorovú zostavu TEMPO ASISTENT NEW. 
ZOSTAVA PODĽA VAŠICH PREDSTAV
Kvalitný nábytok vyrobený z laminovanej drevotriesky. Vo farebnom prevedení dub sonoma . Budete nadšení možnosťou kombinovať materiál s rôznymi farbami. S touto zostavou máte možnosť poskladať si zostavu podľa vlastných predstáv. Komponenty sa predávajú jednotlivo a sú dostupné na sklade. Prácou trávime podstatnú časť všedného dňa, tak prečo si ho nespríjemniť?
ROHOVÝ STÔL 024
Tempo ASISTENT NEW 024 je praktický oblúkový stôl, vhodný na spojenie dvoch písacích alebo zasadacích stolov, čím vytvoríte jeden veľký rohový písací stôl. Možné ho použiť aj ako rohový stôl. Konštrukcia je pevná s veľkou pracovnou plochou.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Farba:
dub sonoma
Materiál:
DTD laminovaná / ABS hrany
Rozmery:
šírka: 70 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 76 cm
hrúbka materiálu: 16 mm
Hmotnosť:
18 kg

MONTÁŽ A BALENÍ
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,6 cm |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,6 cm |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.






