- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárske kreslo FOSTER
Kancelárske kreslo FOSTER
Telefonická objednávka
Kancelárske manažérske kreslo FOSTER je potiahnuté kožou v kombinácii s PVC a jeho stabilita je zaručená klasickou základňou s piatimi kolieskami.
Kreslo využíva mechanizmu Multiblock, ktorý umožňuje vďaka plynovému zdviháka jednoduchú reguláciu výšky sedadla. Pomocou skrutky pod sedákom je možné nastaviť až 5 polôh vychýlenie a regulovať prítlak opierky.
Podrúčky sú pevné a čalúnené kožou v rovnakom farebnom prevedení.
Farba:
čierna
svetlo hnedá
tmavo hnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
pravá koža / PVC / kov
Rozmery:
šírka: 68 cm
hĺbka: 54 cm
výška: 118 - 125 cm
výška sedu: 48 - 55 cm
Hmotnosť:
26 kg
Nosnosť:
120 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 68 cm |
| HĹBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 118 cm |
| HMOTNOSŤ | 26 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Koža, Plast |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 73 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 68 cm |
| HĹBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 118 cm |
| HMOTNOSŤ | 26 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Koža, Plast |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 73 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Kancelárska zostava JOHAN 2 NEW
Kancelárska zostava JOHAN 2 NEW
Biela
Odoslanie do 14 dní
679.90 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
679.90 €
Dub craft
Nie je skladom
506.20 €








