- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Rohová sedacia súprava INFERNE pravá
Rohová sedacia súprava INFERNE pravá
Kód produktu: CO-INF-RT+
Telefonická objednávka
SEDACIA SÚPRAVA INFERNE
Predstavte si, že sa každý deň vraciate domov do náručia luxusu a nekonečného pohodlia. Rohová sedacia súprava je tou pravou oázou pokoja, ktorá vás odmení za všetky náročné dni. Tento skvostný kúsok nábytku je stvorený pre tých, ktorí hľadajú dokonalú harmóniu medzi estetikou a funkčnosťou.

MODERNÝ DIZAJN, KTORÝ OŽIVÍ VÁŠ OBÝVACIA IZBA
Elegantné línie a čierne kovové nohy rohovej sedacej súpravy prinesú do vášho interiéru ten pravý moderný šmrnc. Kombinácia sofistikovaného vzhľadu a nadčasovej čiernej sa hodí do každého interiéru a stane sa jeho dominantnou, avšak vkusnou ozdobou.


KOMFORT, KTORÝ SA PRISPÔSOBÍ KAŽDÉMU
Vďaka kombinácii sínusových pružín a vysoko elastickej peny HR + T2130 v sedáku zažijete pohodlie na mieru vášmu telu. Sedacia súprava je ako priateľ, ktorý pozná vaše potreby a poskytne vám dokonalú oporu po celý deň.


TRVALÁ ELEGANCIA
Odolnosť a dlhovekosť sedacej súpravy INFERNE je zaistená pružnými poťahovými popruhmi a penou T2130 v operadle. Zabudnite na deformácie a užívajte si pôvodný vzhľad vašej pohovky po mnoho rokov.

PRAKTICKOSŤ, KTORÁ VÁM UĽAHČÍ ŽIVOT
Máte radi poriadok a funkčné riešenie? Priestranný úložný priestor skrytý v rohu sedacej súpravy je ako stvorený na uloženie lôžkovín alebo sezónnych textílií. A keď príde čas na prespanie návštevy, ľahko použiteľný mechanizmus typu Dolphin premení pohovku na pohodlnú posteľ v priebehu niekoľkých sekúnd.


RELAXÁCIA A POSEDENIE V JEDNOM
Sedacia súprava je stvorená pre tie momenty, kedy si chcete vychutnať čas s rodinou alebo priateľmi. Je dostatočne priestranná, aby poskytla pohodlné sedenie pre každého, a zároveň ideálna na relaxačné chvíle osamote. K výberu je niekoľko farebných variantov aj látok, takže si vyberie naozaj každý.
Výber poťahu zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.


TECHNICKÉ PARAMETRE
Rozmery:
šírka: 297 cm
hĺbka: 210 cm
výška: 107 cm
šírka sedu: 225 cm
hĺbka sedu: 56 cm
výška sedu: 48 cm
plocha na spanie: 225 x 128 cm
výška nožičiek: 13 cm
Orientácia pohovky:
pravá
Nosnosť:
370 kg
Hmotnosť:
197 kg


MONTÁŽ
Sedačka môže byť pri doručení už z väčšej časti zmontovaná. Preto zákazníkom odporúčame, aby si pred montážou starostlivo zmerali nielen miesto, kde má byť umiestnené, ale aj šírku dverí. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom montáže konkrétnej sedačky nás neváhajte kontaktovať.
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| POŤAHOVÝ MATERIÁL |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Nadčasový, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 297 cm |
| HĹBKA | 210 cm |
| VÝŠKA | 107 cm |
| HMOTNOSŤ | 198 kg |
| NOSNOSŤ | 370 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo, Molitan, Polyester, Pena |
| ŠÍRKA SEDU | 225 cm |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| FARBA |
|
|---|---|
| POŤAHOVÝ MATERIÁL |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Nadčasový, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 297 cm |
| HĹBKA | 210 cm |
| VÝŠKA | 107 cm |
| HMOTNOSŤ | 198 kg |
| NOSNOSŤ | 370 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo, Molitan, Polyester, Pena |
| ŠÍRKA SEDU | 225 cm |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Lavica KOKALOS Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
od 374.50 €
489.10 €
Přidat do oblíbených
Pohovka ELITE BREGO 2
Prijímame predobjednávky
od 537.10 €
573.40 €
Přidat do oblíbených
TV stolík GOIS Dekorhome
Prijímame predobjednávky
572.80 €
749.60 €
Přidat do oblíbených
Kreslo MOLLY BREGO 1
Prijímame predobjednávky
od 388.90 €
418.80 €
Přidat do oblíbených
Lavica BÉLOS manšestr Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
64.20 €
101.30 €
Přidat do oblíbených





































