Posteľ SAMARA 2 160
Telefonická objednávka
Posteľ SAMARA je vyrobená v kombinácii sivej látky a nôh z masívneho dreva v dekore orech. Ponúka eleganciu, moderný dizajn a pohodlie do Vašej spálne.
V cene postele je rošt, bez matraca. Odporúčame dokúpiť matrac o rozmere 160x200 cm z našej ponuky.
K posteli odporúčame tiež dokúpiť nočný stolík PRIMA 2 v rovnakom dizajne (viď obrázok).
Farba:
sivá / orech
Materiál:
látka / masív drevo
Rozmery:
šírka: 163 cm
hĺbka: 215 cm
výška: 93 cm
Hmotnosť:
47,6 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vintage, Moderný, Elegantný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 163 cm |
| HĹBKA | 215 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| HMOTNOSŤ | 47,6 kg |
| NOSNOSŤ | 200 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x posteľ, 2x rošt |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 15 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 23 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vintage, Moderný, Elegantný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 163 cm |
| HĹBKA | 215 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| HMOTNOSŤ | 47,6 kg |
| NOSNOSŤ | 200 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x posteľ, 2x rošt |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 15 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 23 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.


