Boxspringová posteľ DORMAN
Telefonická objednávka
Elegantná posteľ DORMAN sa stane dominantou vašej spálne a umožní vám kráľovský spánok. Boxspringová posteľ ponúka kvalitné spátek vďaka dvoch matracom na sebe. Spodná matrac má jadro tvorené jednej vrstvy bonelových pružín v kombinácii s PUR penou. Pre väčšie pohodlie je pridaná vrchný matrac, nazývaná toper, z PUR peny s výškou 5 cm.
Posteľ je čalúnená látkou Mono vo farebnom prevedení: krémová. Jej vysoké čelo je elegantne prešívané a doplnené dekoratívnymi gombíkmi. Po vyklopení spacie plochy nájdete praktický úložný priestor. Výška lôžka je vysoká 65 cm, čo zaručujeme ľahké a pohodlné vstávanie.
Posteľ ponúkame v dvoch rozmeroch lôžka: 160 x 200 cm a 180 x 200 cm.
Farba:
krémová
Materiál:
látka / pružina / PUR pena
Rozmery:
šírka: 160/180 cm
hĺbka: 211 cm
výška: 118 cm
výška ložnej plochy: 65 cm
Plocha lôžka:
160 x 200 cm
180 x 200 cm
Výber veľkosti zvoľte vo variantoch produktu.
Hmotnosť:
167 kg
180 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| HĹBKA | 211 cm |
| VÝŠKA | 118 cm |
| HMOTNOSŤ | 160 kg, 180 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm, 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 65 cm |
| TYP MATRACE | Pružinová, Penová |
| MATERIÁL MATRACE | Bonellové pružiny, Polyuretanová pena |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| HĹBKA | 211 cm |
| VÝŠKA | 118 cm |
| HMOTNOSŤ | 160 kg, 180 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm, 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 65 cm |
| TYP MATRACE | Pružinová, Penová |
| MATERIÁL MATRACE | Bonellové pružiny, Polyuretanová pena |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.









