- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Paris
- Posteľ PARIS
Posteľ PARIS
Kód produktu: KO0000149845
Telefonická objednávka
Elegantná posteľ PARIS je súčasťou zostavy PARIS. Nábytok, ktorý sa nesie v provensálskom štýle. Jeho jednoduché línie a romantický duch vnesie do Vášho bytu jedinečnú atmosféru.
Posteľ PARIS je vyrobená z fóliovanej drevotriesky vo farebnom prevedení: biela. Ozdobné lišty sú vyrobené z lakovanej MDF. Posteľ ponúkame v dvoch veľkostných variantoch: 90x200 cm a 180x200 cm. Posteľ je dodávaná bez roštu a matraca. Možné dokúpiť zásuvný kontajner z rovnakej zostavy.
Výber veľkosti zvoľte vo variantoch produktu.
Farba:
biela
Materiál:
fóliovaná DTD / lakovaná MDF
Rozmery:
Šírka: 199,1 / 108,6 cm
Hĺbka: 210,8 cm
Výška: 110/100 cm
Rozmery plochy lôžka:
Šírka: 180/90 cm
Dĺžka: 200 cm
Výška po rošt:
35 cm
Hrúbka materiálu:
Boky: 22 mm
Čelo: 32 mm
Hmotnosť:
60/39 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Provence, Vidiecky, Elegantný |
| ŠÍRKA | 108,6 cm, 199,1 cm |
| HĹBKA | 210,8 cm |
| VÝŠKA | 100 cm, 110 cm |
| HMOTNOSŤ | 39 kg, 60 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm, 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 35 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Komoda PARIS 70305 / 76716
Odoslanie do 14 dní
od 253.70 €
306.80 €
Přidat do oblíbených
Komoda PARIS 70306 / 76718
Odoslanie do 14 dní
od 343.90 €
419.40 €
Přidat do oblíbených
Vešiaková skriňa PARIS
Odoslanie do 14 dní
od 507.80 €
630.10 €
Přidat do oblíbených









