- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Paris
- Posteľ PARIS
Posteľ PARIS
Telefonická objednávka
Posteľ PARIS je súčasťou elegantného sektorového systému v provensálskom štýle PARIS. Jednoduché línie a romantický duch, prinesú do vášho interiéru jedinečnú atmosféru. Nábytok je vyrobený z fóliovanej drevotriesky v dvoch farebných variantoch: biela a sivá. Ozdobné lišty sú vyrobené z MDF.
Posteľ PARIS je dodávaná bez roštu a bez matraca.
Odporúčame přkoupit ďalšie komponenty zo zostavy PARIS.
Farba:
sivá
Materiál:
fóliovaná DTD / lakovaná MDF
Rozmery:
šírka: 199,1 cm
hĺbka: 210,8 cm
výška: 110 cm
výška po rošt: 35 cm
hrúbka materiálu boky: 22 mm
hrúbka materiálu čelo: 32 mm
Hmotnosť:
60 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Provence, Moderný |
| ŠÍRKA | 199,1 cm |
| HĹBKA | 210,8 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| HMOTNOSŤ | 60 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 35 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.





