- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík masívne dubové drevo Dekorhome
Konferenčný stolík masívne dubové drevo Dekorhome
Telefonická objednávka
Vneste do svojho bývania nádych rustikálneho šarmu s naším konferenčným stolíkom!
Konferenčný stolík je vyrobený z masívneho dubového dreva s prírodným povrchom. Ak chcete predĺžiť jeho životnosť, odporúčame ho ošetriť dubovým olejom alebo iným prostriedkom na vodnej báze. Stabilná horná doska a polička vám ponúknu dostatok priestoru pre pokladanie nápojov či mís s ovocím, vystavovanie dekoratívnych predmetov, ukladanie domácich potrieb atď.
Stolík ponúkame v 2 rozmeroch.
Farba:
prírodná hnedá
Materiál:
masívne dubové drevo s prírodným povrchom / MDF s dubovou dyhou
Rozmery (š x h x v):
90 x 45 x 40 cm
110 x 55 x 40 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu.
Hmotnosť:
11 kg
15 kg
Dodáva sa v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Rustikálny, Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 90 cm, 110 cm |
| HĹBKA | 45 cm, 55 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg, 15 kg |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| POČET POLÍC | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Detské kreslo BUTTERFLY pravá koža / oceľ Dekorhome
Detské kreslo BUTTERFLY pravá koža / oceľ Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
150.40 €
Čierna
Nie je skladom
108.50 €
Sivá
Nie je skladom
109 €









