- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Teyo
- Počítačový stôl TEYO
Počítačový stôl TEYO
Kód produktu: KO0000185709
Telefonická objednávka
Počítačový stôl je vyrobený z laminovanej drevotriesky v dvoch farebných variantoch: dub sonoma a dub sonoma / biela.
Stôl je súčasťou modernej zostavy TEYO vhodné na zariadenie detských a študentských izieb.
Farbu stola zvoľte vo variantoch produktu.
Farba:
dub sonoma / biela
Rozmery:
šírka: 120 cm
výška: 77 cm
hĺbka: 54 cm
Hmotnosť:
30,5 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 30,5 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Počítačový, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Vešiaková skriňa TEYO 4D
Prijímame predobjednávky
204.50 €
255.90 €
Přidat do oblíbených







