- Domov
- Počítačový stôl NOE NEW
Počítačový stôl NOE NEW
Telefonická objednávka
Elegantný pc stôl NOE NEW vďaka ktorému sa stane kancelária Vaším obľúbeným miestom. Praktický, designový a moderný stôl, ktorý poskytuje dostatok pracovného aj úložného priestoru. NOE NEW sa radí medzi kvalitné slovenské výrobky.
Počítačový stôl je vyrobený z kvalitnej laminovanej DTD v 4 farebných variantoch: biela / betón, biela / dub sonoma, biela / dub wotan a biela / čierna. Stôl sa skladá z dvoch častí. Prvá časť je klasický stolík, druhá časť je vybavená šuplíkom, skrinkou a poličkami. Možné zostaviť na pravú aj ľavú stranu. Stôl je vhodné umiestniť aj do priestoru.
Farba:
biela / čierna
dub sonoma / biela
dub wotan / biela
betón / biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
laminovaná DTD
Rozmery hlavný stôl:
šírka: 135 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 74 cm
Rozmery prídavný stôl:
šírka: 135 cm
hĺbka: 29,6 cm
výška: 60 cm
hrúbka materiálu: 16 / 22 mm
Hmotnosť:
52,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 135 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 52 kg |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Kancelársky kontajner L49 8 zásuviek
Kancelársky kontajner L49 8 zásuviek
Biela
Odoslanie do 14 dní
547.50 €
Červená
Odoslanie do 14 dní
538.40 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
548.90 €











