- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- Písacie stoly
- Písací stôl LIMA B-1
Písací stôl LIMA B-1
Kód produktu: V-PL-LIMA-B1
Telefonická objednávka
Stôl LIMA B-1 je vyrobený z laminovanej drevotriesky. Hrany stola sú opatrené ABS.
Obsahuje jeden šuplík a pod ním skrinku.
Farba:
biela
biela / dub sonoma
dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
laminovaná / lakovaná drevotrieska / ABS hrany
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 75 cm
Hmotnosť:
38 kg
Dodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 38 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Na stiahnutie
LimaB-1_manual1.jpg (jpg, 65.8 kB)
LimaB-1_manual4.jpg (jpg, 54.3 kB)
LimaB-1_manual2.jpg (jpg, 46.1 kB)
LimaB-1_manual3.jpg (jpg, 61 kB)
LimaB-1_manual5.jpg (jpg, 61.1 kB)
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 38 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenská stolička K277
Varianty produktu
Sivá
Nie je skladom
64.40 €
Jedálenská stolička K277
Sivá
Nie je skladom
64.40 €
Dostupnosť podľa variant
64.40 €
Přidat do oblíbených
Detská stolička MATRIX
Dostupnosť podľa variant
od 68.50 €
75.70 €
Přidat do oblíbených





