Spojenie práce a športu? Že sa súbežne nedajú robiť dve veci naraz? Stolička-bicykel TRIP vás presvedčí o opaku. Aktívne sedenie na stacionárnom kolese stimuluje krvný obeh, zvyšuje okysličenie krvi, prispieva k spaľovaniu kalórií a dodáva príliv dobrej energie. Všetko to má priaznivý a pozitívny vplyv na zdravie a rovnako tak aj na produktivitu a sústredenie.

TRIP je vyrobený v kombinácii materiálov ako kov a plast v jedinečnom čiernom prevedení. Možnosť výškovo nastaviť sedátko vám zaistí ešte vyšší komfort pri šliapaní. Odpor pedálov je nastaviteľný až v 8 stupňoch. Nastaviť si môžete ako istiace popruhy na pedáloch, tak aj podporné rektifikačné nožičky na odstránenie prípadných nerovností podlahy. Displej ukazuje funkcie ako čas, vzdialenosť, kalórie, rýchlosť a scan. TRIP vám zaistí zdravé a aktívne sedenie. Stolička je ideálna na použitie v kancelárii alebo v domácej pracovni. Urobte niečo pre svoje zdravie a kúpte si stoličku TRIP.

Farba:
čierna

Materiál:
kov / plast

Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 75 cm
výška: 78 - 84 cm

Nosnosť:
110 kg

Hmotnosť:
20 kg

Dodávané v demonte.

Parametre
FARBA Čierna
ŠTÝL Moderný
ŠÍRKA 45 cm
HĹBKA 75 cm
VÝŠKA 78 cm, 84 cm
HMOTNOSŤ 19,5 kg
NOSNOSŤ 110 kg
MATERIÁL Kov, Plast
FARBA Čierna
ŠTÝL Moderný
ŠÍRKA 45 cm
HĹBKA 75 cm
VÝŠKA 78 cm, 84 cm
HMOTNOSŤ 19,5 kg
NOSNOSŤ 110 kg
MATERIÁL Kov, Plast

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení