- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Otočné kreslo GYES Dekorhome
Otočné kreslo GYES Dekorhome
Telefonická objednávka
OTOČNÉ KRESLO PRE POHODLNÉ A ELEGANTNÉ SEDENIE
Toto otočné kreslo je ideálnou voľbou pre jedálenský stôl, obývaciu izbu alebo domácu pracovňu. Vďaka pružinovému jadru a čalúneným podrúčkam ponúka maximálne pohodlie aj pri dlhšom sedení. Je navrhnuté tak, aby spájalo funkčnosť s elegantným dizajnom a stalo sa tak štýlovým a praktickým doplnkom vášho interiéru.
KOMBINÁCIA LÁTOK A DEKORATÍVNYCH PRVKOV
Vonkajšia strana kresla je čalúnená luxusnou zamatovou látkou, zatiaľ čo vnútorná strana je pokrytá jemnou kvalitnou látkou, ktorá je príjemná na dotyk. Silne polstrovaná chrbtová opierka je zdobená dekoratívnymi gombíkmi, ktoré dodávajú kreslu jedinečný a elegantný vzhľad. Kreslo je dostupné v troch štýlových farebných variantoch: zelená, šedá a antracit, ktoré ľahko zladíte s vašim interiérom.
- zelená
- sivá
- antracit
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

STABILITA A PRAKTIČNOSŤ
Kovová podnož lakovaná čiernou farbou zaisťuje stabilitu a dlhú životnosť kresla. Otočný mechanizmus pridáva na praktickosti a umožňuje ľahký pohyb bez nutnosti vstávania. Toto otočné kreslo kombinuje pohodlie, štýl a funkčnosť, čím sa stáva skvelou voľbou pre každodenné využitie vo vašom domove.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
zamat a látka (100% polyester) / kov
Rozmery:
šírka: 58 cm
hĺbka: 68 cm
výška: 90 cm
šírka sedu: 46 cm
hĺbka sedu: 44 cm
výška sedu: 49 cm
výška chrbtovej opierky: 45 cm
výška podrúčiek: 19 cm

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HĹBKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 46 cm |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 45 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HĹBKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 46 cm |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 45 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Otočné jedálenské kreslo GYES Dekorhome
Otočné jedálenské kreslo 2 ks SUTO bouclé Dekorhome
Otočné jedálenské kreslo 2 ks SUTO bouclé Dekorhome
Zelená
Odoslanie do 14 dní
279.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
297 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
297 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
279.70 €
Barová stolička GYES Dekorhome
Barová stolička GYES Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
197.80 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
197.80 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
197.80 €
Barová stolička GYES Dekorhome
Barová stolička GYES Dekorhome
Antracit
Odoslanie do 14 dní
240.90 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
240.90 €
Koňaková
Odoslanie do 14 dní
240.90 €
Otočné jedálenské LEGEY GYES 2 ks Dekorhome
Otočné jedálenské LEGEY GYES 2 ks Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
568.50 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
568.50 €
Koňaková
Odoslanie do 14 dní
568.50 €
Barová stolička GRAIE Dekorhome
Barová stolička GRAIE Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
284 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
262.50 €
Béžová
Nie je skladom
284 €












