- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Sedacia súprava rozkladacia BELMONT
Sedacia súprava rozkladacia BELMONT
Telefonická objednávka
Atraktívná rohová sedačka BELMONT v trendovom dizajne uspokojí milovníkov moderného interiéru.
Už na prvý pohľad očarí svojím látkovým telom v mentolovom prevedení.
Po rozložení získate lôžko na príležitostné spanie s rozmermi 126x201 cm.
Disponuje tiež priestranným úložným priestorom.
Sedačka je univerzálná, to znamená, že ju môžete poskladať podľa vlastnej potreby s rohom na pravej alebo ľavej strane.
Vybavená je tromi päťstupňovými polohovacími opierkami hlavy a dvoma sivými dekoratívnymi vankúšmi pre ešte vyšší komfort pri leňošenie.
Farba:
mentolová / sivé vankúšiky
Materiál:
látka AVIS / pružina Falista / HR pena
Tvar:
L
Orientácia pohovky:
univerzálná
Rozmery:
šírka: 224 cm
hĺbka: 106/183 cm
výška: 86/104 cm
výška sedu: 46 cm
hĺbka sedu: 57 cm
šírka jedného operadla: 65 cm
plocha na spanie: (ŠxD): 126x201 cm
výška nožičiek: 11 cm
Rozmer vankúšika:
šírka: 38 cm
výška: 38 cm
Nosnosť na osobu:
90 kg
Hmotnosť:
114 kg
Dodávané v demonte.
Možnosť objednania v 8 farebných prevedeniach látka AVIS na otázku, dodacia lehota 6-8 týždňov.
Výplň sedačky ovplyvňuje váš pocit zo sedenia:
HR PUR pena má oproti klasickej PUR pene vyššiu tuhosť, lepšiu kvalitu a oveľa dlhšiu životnosť. Všeobecne sú sedačky z HR peny považované za stredne tuhé.
Kombinácia pružiny falista a HR peny zaisťuje maximálne pohodlie pri sedení.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 224 cm |
| HĹBKA | 106 cm, 183 cm |
| VÝŠKA | 86 cm, 104 cm |
| HMOTNOSŤ | 114 kg |
| MATERIÁL | Látka, PUR pena, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 11 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 224 cm |
| HĹBKA | 106 cm, 183 cm |
| VÝŠKA | 86 cm, 104 cm |
| HMOTNOSŤ | 114 kg |
| MATERIÁL | Látka, PUR pena, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 11 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Stôl s regálom NARVIK B1
Stôl s regálom NARVIK B1
Biela
Skladom
Čierna
Skladom






























