- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Otočné kreslo FINLEY
Telefonická objednávka
Páči sa vám interiér zariadený v odľahčenom, ale zároveň luxusnom a dokonale pohodlnom štýle? V tom prípade ste na správnom mieste. Unikátne luxusné otočné kreslo FINLEY vyniká priestranným sedadlom s vankúšom a vysokým tvarovaným operadlom na chrbát aj hlavu. Poťah vankúša je možné snímať a jednoducho vyprať.
Pohodlný hlboký sed kresla s molitanovou výplňou vás pohltí natoľko, že sa nikto nebude čudovať, keď v ňom aj zaspíte. Extravagantné kreslo FINLEY pripomínajúce kreslo v tvare ušiaka sa otáča až o 360 °. Mohutnú konštrukciu tvorí pevný železný rám. Príjemný poťah v prevedení pepito látky so vzorom kohútia stopa zaujímavo kontrastuje s podnožou v čiernej farbe. Vďaka čalúneniu z kvalitnej látky vám toto kreslo bude poskytovať komfort dlhé roky.
Elegantné čalúnené kreslo je kombináciou klasického, ale aj moderného dizajnu v retro štýle 60. rokov. Naše jedinečné kreslo má atraktívny dizajn, vďaka ktorému ho môžete využiť nielen v obývacej izbe či spálni, ale aj v spoločenskej miestnosti, na recepcii, v kancelárii a knižnici.
Farba:
čierna / biela
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 89 cm
hĺbka: 85 cm
výška: 99 cm
šírka sedu: 41 cm
hĺbka sedu: 57,5 cm
výška sedu: 34 cm
výška operadla bez opierky na hlavu: 35 cm
výška opierky na hlavu: 31 cm
výška opierky na ruky: 29,5 cm
šírka opierky na hlavu: 86 cm
rozmery vankúša: 28x45 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
29 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 89 cm |
| HĹBKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 99 cm |
| HMOTNOSŤ | 29 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 57,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 35 cm |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 89 cm |
| HĹBKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 99 cm |
| HMOTNOSŤ | 29 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 57,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 35 cm |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Stolová lampa MELEAGROS Dekorhome
Stojan na víno Dekorhome
Lavica KAINEUS Dekorhome
Lavica KAINEUS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
417.60 €


















