- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík WOODY S
Odkladací stolík WOODY S
Kód produktu: V-CH-WOODY-S-LAW
Telefonická objednávka
Krásny odkladací stolík WOODY S ma dizajn založený na prírodnom vzhľade.
Stolík je vyrobený v kombinácii MDF, dyhy a masívneho dreva v prírodnom prevedení.
Stolík WOODY S je možné kombinovať so stolíkom WOODY.
Farba:
prírodné
Materiál:
dyha / MDF / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 50 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viacParametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| PRIEMER | 40 cm |
| MATERIÁL | Dyha, MDF doska, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska, Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska, Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| PRIEMER | 40 cm |
| MATERIÁL | Dyha, MDF doska, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska, Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska, Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Kreslo s podnožkou látka / buk Dekorhome
Varianty produktu
Zelená
Nie je skladom
275.70 €
Sivá
Nie je skladom
248.80 €
Modrá
Nie je skladom
275.70 €
Žltá
Nie je skladom
266.60 €
Kreslo s podnožkou látka / buk Dekorhome
Zelená
Nie je skladom
275.70 €
Sivá
Nie je skladom
248.80 €
Modrá
Nie je skladom
275.70 €
Žltá
Nie je skladom
266.60 €
Prijímame predobjednávky
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 285 €
od 248.80 €
294.40 €
Přidat do oblíbených
Shaggy koberec ARUNA
Skladom
u vás do 06.05.2026
od 29.90 €
49.90 €
Přidat do oblíbených








