- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík SCALITA
Odkladací stolík SCALITA
Kód produktu: V-CH-SCALITA-LAW
Telefonická objednávka
Originálny a štýlový odkladací stolík SCALITA okamžite upúta pozornosť každého hosťa vo vašej obývačke. Stolík je navyše priestranný, jeho doska má priemer 50 cm.
Stolová doska z keramiky v nestarnúcom mramorovom dekore v čiernej farbe je usadená na oceľovej nohe lakovanej čiernou farbou s trendy zlatým pruhom.
Farba:
čierny mramor / čierna / zlatá
Materiál:
keramika / oceľ
Rozmery:
šírka: 50 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 57 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 57 cm |
| PRIEMER | 50 cm |
| MATERIÁL | Keramika, Kov |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Relaxačné kreslo s podnožkou Dekorhome
Prijímame predobjednávky
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 150 €
od 158.20 €
187.10 €
Přidat do oblíbených









