- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík LIBRA
Odkladací stolík LIBRA
Telefonická objednávka
Jedinečný konferenčný stolík LIBRA svojim netradičným dizajnom ozdobí každý interiér. Bude sa skvele vynímať v obývacej izbe, v hale či chodbe, ale aj reprezentačných priestoroch. Vytvorte si vďaka nemu štýlový relaxačný kút s designovým stolíkom.
Celý stolík je vyrobený z kombinácie lakovaného a brúseného kovu, čo zaručuje jeho dlhoročnú stálosť a odolnosť. Čierna a zlatá farba mu dodávajú elegantný a sofistikovaný vzhľad.

Farba:
čierna / zlatá
Materiál:
lakovaný a brúsený kov
Rozmery:
šírka: 51 cm
hĺbka: 51 cm
výška: 61 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| HĹBKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 61 cm |
| PRIEMER | 51 cm |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Dekoračná socha gorila ZHAM Dekorhome
Dekoračná socha gorila ZHAM Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
176.30 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
176.30 €
Dekoračná misa 2 ks ABAS Dekorhome
Dekoračná misa 2 ks ABAS Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
98.70 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
94.40 €







