- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík LANIPA
Odkladací stolík LANIPA
Kód produktu: V-CH-LANIPA-LAW
Telefonická objednávka
Štýlový odkladací stolík LANIPA je vyrobený z dyhovanej MDF, prírodného ratanu a čierno lakovanej ocele.
Ideálny pomocník na odkladanie nápojov, ale aj ako stolík na kvety alebo nočný stolík.
Farba:
prírodná / čierna
Materiál:
dyhovaná MDF / prírodný ratan / lakovaná oceľ
Rozmery:
priemer: 50 cm
výška: 55 cm
Nosnosť:
10 kg
Hmotnosť:
3,7 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický, Ratanový |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| PRIEMER | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Ratan |
| TYP STOLA | Odkladací, Príručný |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Hranaté kreslo látka patchwork / chróm Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 374 €
393.90 €
466 €
Přidat do oblíbených
Koberec MATES TYP 2
Skladom
u vás do 06.05.2026
od 8.60 €
9.90 €
Přidat do oblíbených









