- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík CT-G1040
Odkladací stolík CT-G1040
Telefonická objednávka
ODKLÁDACÍ STOLÍK CT-G1040
Predstavujeme vám odkladací stolík CT-G1040 – spojenie krásy a modernej elegancie, ktoré oživia každý interiér. Tento unikátny kúsok spája prírodný pôvab s industriálnym vzhľadom kovového rámu, čo z neho robí nielen praktický, ale aj štýlový doplnok vášho domova. Obohaťte svoj interiér moderným konferenčným stolíkom s výrazným dekórom dreva.

MATERIÁL
Matný povrch hnedej MDF dosky ponúka nielen elegantný vzhľad, ale aj odolnosť proti každodennému opotrebovaniu. Čierne kovové nohy dodávajú stolíku stabilitu a štýlový kontrast k teplému odtieňu dosky. Kovový rám dodáva stolíku stabilitu a industriálny vzhľad, ktorý skvele doplní ako moderné, tak tradičné interiéry.

FAREBNÉ VARIANTY DO KAŽDÉHO PROSTREDIA
Každý kus je originál s jedinečnou farbou. Ľahko sa prispôsobí a doplní akýkoľvek interiér, či už je moderný alebo klasický. Na výber sú dve farebné varianty.
- dub / čierna
- staré drevo / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
MDF / kov
Rozmery:
šírka: 30 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 66 cm
Hmotnosť:
2,5 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 66 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 66 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Odkladací stolík 2 ks DEION Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks DEION Dekorhome
Dub divoký
Odoslanie do 14 dní
103 €
Černý mramor
Odoslanie do 14 dní
103 €
Rozkladacie kreslo KENY
Odkladací stolík 2 ks DEION Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks DEION Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
120.20 €
Zlatá
Nie je skladom
232 €


































