- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík AKF-E1023
Odkladací stolík AKF-E1023
Telefonická objednávka
ODKLÁDACÍ STOLÍK AKF-E1023
Odkladací stolík s guľatou doskou s priemerom 45 cm a výškou 50 cm ponúka praktický doplnok do obývacej izby či spálne. Celkový design kombinuje funkčnosť s nenápadným moderným štýlom vhodným do rôznych interiérov.

MATERIÁL
Doska je vyrobená z MDF v niekoľkých farebných variantoch, ktoré pôsobia jemne a neutrálne. Kovové nohy zaisťujú stabilitu a pevnosť stolíka.
- biela
- kašmír
- čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

ÚLOŽNÝ PRIESTOR
Pod doskou je umiestnený textilný kôš, ktorý poskytuje priestor na uloženie drobných predmetov a pomáha udržať poriadok.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
MDF / kov / látka
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 50 cm
Nosnosť:
35 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Praktický |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| NOSNOSŤ | 35 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, MDF doska |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Odkladací stolík 2 ks DEION Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks DEION Dekorhome
Dub divoký
Odoslanie do 14 dní
103 €
Černý mramor
Odoslanie do 14 dní
103 €
Rozkladacie kreslo KENY
Odkladací stolík 2 ks DEION Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks DEION Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
120.20 €
Zlatá
Nie je skladom
232 €



















