- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík 2 ks IKLIN
Konferenčný stolík 2 ks IKLIN
Telefonická objednávka
Dizajnový set IKLIN, pozostávajúci z dvoch kusov okrúhlych stolíkov, padne do oka každému, kto navštívi váš obývacia izba. Úžasne do seba zapadajúce konferenčné stolíky patrí do moderného interiéru.
Stolíky sú vyrobené z MDF vo farebnom prevedení biela, betón (sivá) alebo dub.
Konštrukcia je z kovu lakovaného čiernou farbou.
Farba:
biela / čierna
sivá (betón) / čierna
dub / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Rozmery väčšieho stolíka:
priemer: 80 cm
výška: 45 cm
Rozmery menšieho stolíka:
priemer: 50 cm
výška: 40 cm
Materiál:
MDF / kov
Hmotnosť:
14 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠÍRKA | 50 cm, 80 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 45 cm |
| PRIEMER | 50 cm, 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.













